تبلیغات
**** سایت نوین **** - این جعبه جادویی تلویزیون شما را به اینترنت متصل می كند
تلویزیون‌های هوشمند از قابلیت اتصال به اینترنت و دسترسی به سرویس‌های آنلاین مانند شبکه‌های اجتماعی برخوردار هستند اما با توجه به قیمت حدود هشت هزار دلاری این محصولات بسیاری از مردم توان خرید آنها را ندارند.


محققان برای تسهیل دسترسی به اینترنت از طریق تلویزیون، جعبه کوچک Now TV را طراحی کرده‌اند. این دستگاه در ابعاد 84*84*24 میلیمتر امکان اتصال هر دستگاه تلویزیون دارای پورت HDMI به شبکه اینترنت را فراهم می‌کند. اتصال دستگاه به تلویزیون از طریق این پورت انجام شده و به‌صورت بی‌سیم به شبکه وای‌فای منزل متصل می‌شود.
استفاده از تلویزیون یا جست‌وجو در اینترنت از طریق کنترل از راه دور مخصوص دستگاه امکان‌پذیر بوده و کاربر می‌تواند به سرویس‌های آنلاین از جمله شبکه‌های اجتماعی دسترسی پیدا کند.

این محصول با قیمت 15 دلار از واسط ماه آگوست (مرداد‌ماه) به بازار عرضه خواهد شد.
طبقه بندی: دانستنی،  مطالب آموزشی، 
برچسب ها: اخبار این جعبه جادویی تلویزیون شما را به اینترنت متصل می كند، خبر این جعبه جادویی تلویزیون شما را به اینترنت متصل می كند، دانلود جدید ترین اخبار این جعبه جادویی تلویزیون شما را به اینترنت متصل می كند، اخبار جدید این جعبه جادویی تلویزیون شما را به اینترنت متصل می كند، بهترین اخبار این جعبه جادویی تلویزیون شما را به اینترنت متصل می كند، سایت اخبار این جعبه جادویی تلویزیون شما را به اینترنت متصل می كند، خبر های این جعبه جادویی تلویزیون شما را به اینترنت متصل می كند، خبر جدید درباره این جعبه جادویی تلویزیون شما را به اینترنت متصل می كند، خبر این جعبه جادویی تلویزیون شما را به اینترنت متصل می كند، خبر توپ این جعبه جادویی تلویزیون شما را به اینترنت متصل می كند، خبر تازه این جعبه جادویی تلویزیون شما را به اینترنت متصل می كند، خبر واقعی این جعبه جادویی تلویزیون شما را به اینترنت متصل می كند، آخرین اخبار این جعبه جادویی تلویزیون شما را به اینترنت متصل می كند، آخرین خبر این جعبه جادویی تلویزیون شما را به اینترنت متصل می كند، آخرین خبر درباره این جعبه جادویی تلویزیون،  

تاریخ : پنجشنبه 10 مرداد 1392 | 13:46 | نویسنده : حمید رضا لطفی نیا و محمد خانی | نظرات

  • گیره
  • بوم اف
  • کارت شارژ همراه اول