تبلیغات
**** سایت نوین **** - مایکروسافت پس از ۲۵ سال ، لوگو خود را تغییر داد

لوگو جدید مایکروسافت


شرکت مایکروسافت لوگوی جدیدش را معرفی کرد. یک مربع رنگی جدید که به لوگوی قدیمی ویندوز شباهت زیادی دارد. در واقع این نخستین تغییر مهم آرم این شرکت بعد از تاسیس به شمار می رود.

جف هانسن از مایکروسافت می گوید لوگوی جدید طراحی شده تا قدمت این شرکت را با آینده و تازگی به همراه داشته باشد.

این شرکت طی چند ماه آینده مجموعه مختلفی از محصولات را از ویندوز ۸ گرفته تا تلفن های ویندوز فون ۸ و تبلت سرفیس به بازار وارد می کند و به نظر می رسد با تغییر دادن آرم تجاری اش قصد دارد شروع کاملا جدیدی داشته باشد.

البته مایکروسافت می گوید کمی طول می کشد تا آرم جدید جایگزین آرم قدیمی در تمام محصولات بشود. بنابراین احتمالا هنوز تا چند وقت دیگر لوگوی قدیمی مایکروسافت را خواهید دید.

شرکت مایکروسافت ( Microsoft Corporation ) یک شرکت چند ملّیتی است که مرکز آن در ایالات متحده آمریکا قرار دارد. این شرکت، بزرگترین شرکت ارائه نرم‌افزار رایانه در دنیاست که به انتشار کتاب و تولید محصولات چندرسانه‌ای و ارائه خدمات پست الکترونیکی نیز می‌پردازد.

مایکروسافت در سال مالی منتهی به ژوئن ۲۰۱۰ میلادی، بیش از ۶۲ میلیارد دلار درآمد فروش، بیش از ۱۸ میلیارد دلار سود خالص و ۸۹٬۰۰۰ کارمند در کشورهای مختلف دنیا داشته است.

فعالیت اصلی آن در زمینهٔ طراحی، توسعه، ساخت، صدور مجوز، پشتیبانی و ارائهٔ خدمات نرم‌افزاری برای ابزارهای رایانه‌ای میباشد و دفتر مرکزی آن در شهر ردموند، ایالت واشینگتن در آمریکا قرار دارد.

پرفروش‌ترین محصولات مایکروسافت، سیستم‌عامل « ویندوز » و نرم‌افزار « آفیس » است و شعار اصلی شرکت «یک کامپیوتر روی هر میز و در هر خانه، که نرم‌افزارهای مایکروسافت را اجرا کند.» میباشد.

این دو محصول با سهمی حدود ۹۰٪ در سال ۲۰۰۳ برای مایکروسافت آفیس و در سال ۲۰۰۶ برای ویندوز جایگاه مهمی در بازار فروش محصولات کامپیوترهای شخصی و کامپیوترهای رومیزی پیدا کردند.
طبقه بندی: دانستنی،  مطالب آموزشی، 
برچسب ها: برنامه مایکروسافت پس از 25 سال، لوگو خود را تغییر داد، برنامه توپ مایکروسافت پس از 25 سال، برنامه کاربردی ویندوز مایکروسافت پس از 25 سال، برنامه خوب مایکروسافت پس از 25 سال، برنامه بهینه سازی مایکروسافت پس از 25 سال، برنامه پشتیبان گیری مایکروسافت پس از 25 سال، برنامه جدید مایکروسافت پس از 25 سال، برنامه بهینه سازی به نام مایکروسافت پس از 25 سال، دانلود نرم افزار دکستاب مایکروسافت پس از 25 سال، دانلود نرم افزار جدید مایکروسافت پس از 25 سال، دانلود نرم افزار قدیمی مایکروسافت پس از 25 سال، اخبار مایکروسافت پس از 25 سال، خبر مایکروسافت پس از 25 سال، دانلود جدید ترین اخبار مایکروسافت پس از 25 سال، اخبار جدید مایکروسافت پس از 25 سال، بهترین اخبار مایکروسافت پس از 25 سال، سایت اخبار مایکروسافت پس از 25 سال، خبر های مایکروسافت پس از 25 سال، خبر جدید درباره مایکروسافت پس از 25 سال، خبر مایکروسافت پس از 25 سال، خبر توپ مایکروسافت پس از 25 سال، خبر تازه مایکروسافت پس از 25 سال، خبر واقعی مایکروسافت پس از 25 سال، آخرین اخبار مایکروسافت پس از 25 سال، آخرین خبر مایکروسافت پس از 25 سال، آخرین خبر درباره مایکروسافت پس از 25 سال، واقعه مایکروسافت پس از 25 سال، خبر تلخ مایکروسافت پس از 25 سال، خبر خوش مایکروسافت پس از 25 سال، خبر خنده دار مایکروسافت پس از 25 سال، خبر ناراحت کننده مایکروسافت پس از 25 سال، خبر داغ مایکروسافت پس از 25 سال، خبر های این ماه مایکروسافت پس از 25 سال، خبر های امروز مایکروسافت پس از 25 سال، درباره خبر مایکروسافت پس از 25 سال،  

تاریخ : جمعه 4 مرداد 1392 | 05:48 | نویسنده : سبحان گوهری | نظرات

  • گیره
  • بوم اف
  • کارت شارژ همراه اول