تبلیغات
**** سایت نوین **** - بهترین اپلیکیشن های تابستانی iOS و اندروید

اپلیکیشن

بهترین اپلیکیشن های iOS و اندروید تابستان


این روزها بسیاری از مردم به مسافرت و خوش گذرانی مشغول هستند به همین دلیل برآن شدیم تا به شما عزیزان بهترین اپلیکیشن های تابستانی iOS و اندروید معرفی کنیم پس با ما همراه شوید.

Pocket

رایگان برای iOS و اندروید

با این اپلیکیشن می توانید همه صفحه ها، مقاله ها یا ویدئوهایی که دوست دارید را ذخیره کنید. هنگامی که همه اطلاعات موردنظر خود را ذخیره کردید، می توانید آن را با با دیگر وسایل خود سینک کنید.

 

EPA’s SunWise UV Index

رایگان برای iOS و اندروید

کمک می کند تا هرگز دچار آفتاب سوختگی نشوید. این نرم افزار با تعیین موقعیت محلی خود با کمک زیپ کد، هر روز و هر ساعت میزان UV آفتاب را به کاربر اعلام می کند. در ضمن می توانید مقدار UV مکان های دیگر را نیز با مشخص کردن شهر و استان و کشور رصد کنید.

 

Dark Sky

iOS با قیمت ۳٫۹۹ دلار آمریکا

این نرم افزار شما را از آب و هوای بد دور نگه می دارد. با این نرم افزار می توانید در لحظه از شرایط آب و هوایی آگاهی کسب و آن را پیش بینی کنید.

Arcus نمونه اندرویدی این نرم افزار و رایگان است. البته نسخه پیشرفته آن ۱٫۴۹ دلار قیمت دارد. اما هیچ کدام از دو نسخه فناوری پیشرفته Dark Sky را ندارند.

 

iExit Interstate Exit Guide

رایگان برای iOS و اندروید – ۰٫۹۹ دلار برای نسخه کامل برای iOS

این اپلیکیشن برای مسافرت های جاده ای مناسب است و همه رستوران ها، پمپ های بنزین، هتل ها و خدمات دیگر موجود در مسیرهای مختلف رابه کاربر اعلام می کند. با انتخاب هر کدام از مقاصد، گوشی موبایل شما، قدم به قدم مسیر حرکت را به شما راهنمایی می کند.

 

My TSA

رایگان برای iOS و اندروید

این اپلیکیشن مستقیما از مرکز سرپرستی امنیت بار به کاربر اجازه می دهد تا متوجه شود چه وسایلی را می تواند یا نمی تواند داخل هواپیما ببرد. همچنین اگر هواپیما تاخیر داشته باشد آن را اعلام می کند. یا حتی جالب تر، مسافرها می توانند هرگونه تاخیر در خطوط امنیتی را نیز در لحظه متوجه شوند.

طبقه بندی: آندروید، 
برچسب ها: برنامه کاربردی بهترین اپلیکیشن های تابستانی iOS و اندروید، دانلود برنامه بهترین اپلیکیشن های تابستانی iOS و اندروید، برنامه توپ بهترین اپلیکیشن های تابستانی iOS و اندروید، برنامه کاربردی ویندوز بهترین اپلیکیشن های تابستانی iOS و اندروید، برنامه خوب بهترین اپلیکیشن های تابستانی iOS و اندروید، برنامه بهینه سازی بهترین اپلیکیشن های تابستانی iOS و اندروید، برنامه پشتیبان گیری بهترین اپلیکیشن های تابستانی iOS و اندروید، برنامه جدید بهترین اپلیکیشن های تابستانی iOS و اندروید، برنامه بهینه سازی به نام بهترین اپلیکیشن های تابستانی iOS و اندروید، دانلود نرم افزار دکستاب بهترین اپلیکیشن های تابستانی iOS و اندروید، دانلود نرم افزار جدید بهترین اپلیکیشن های تابستانی iOS و اندروید، دانلود نرم افزار قدیمی بهترین اپلیکیشن های تابستانی iOS و اندروید،  

تاریخ : جمعه 4 مرداد 1392 | 05:21 | نویسنده : سبحان گوهری | نظرات

  • گیره
  • بوم اف
  • کارت شارژ همراه اول